Магазин флористики и декора «Galanthus»

Магазин флористики и декора «Galanthus»

Майстерня флористики та декору «Galanthus». Створюємо флористичні роботи з квітів які представлені в асортименті квіткової продукції, розробляємо і реалізуємо дизайн-проекти будь-якої складності з оформлення різних заходів на замовлення, оформлення різноманітних букетів в капелюшних, і квадратних коробках, які набирають популярність, та є незвичайним і незабутнім подарунком. Ми реалізуємо будь-яку Вашу флористичну фантазію та адаптуємо її до бажаного бюджету.

Спеціалізуємося на:

  • весільній флористиці;
  • вітальна флористика (композиції , букети);
  • квіти в коробці (є одним із трендів квіткового бізнесу, де коробка виконує функцію вази, завдяки спеціальній вбудованій системі догляду за зрізаними рослинами);
  • бізнес-букет;
  • тематичній флористиці (різдвяні та великодні прикраси, 8 березня, День знань, День вчителя, Хелловін).

Історія назви майстерні. «Galanthus» - це підсніжник, рослина нараховує 20 видів. Майже всі види «галантус» рідкісні або зникаючі. Обираючи назву для нашої майстерні «Galanthus», ми мали на меті привернути увагу до цих зникаючих в природі квітів і пам’ятати та сприяти їх збереженню на планеті. Любов до своєї роботи сприяє цікавим ідеям, якими хочеться ділитися, творити, дарувати і надихати - так народжуються роботи флористів Майстерні флористики та декору «Galanthus».

В якості додаткових послуг компанія пропонує:

  • брендування упаковки, що зробить букет неординарним і гідним діловим презентом;
  • доставку квітів: м. Ірпінь, м. Буча, с.м.т. Ворзель;
  • безкоштовну листівку (якщо Ви бажаєте, щоб до букету квітів була прикладена листівка з Вашим текстом, листівка буде вручена Одержувачу в момент вручення букета).

Facebook: Galanthus Galanthus
Іnstagram: galanthusirpen

Якщо ви шукайте, що подарувати коханій, чим порадувати маму, який букет відправити ювілярові або як висловити подяку співробітникам за відмінну роботу – подаруйте незабутні враження, замовивши букет в нашій майстерні!

Контактная информация:

Режим роботи

з 9.00 до 19.00 – будні дні;
з 10.00 до 16.00 – у вихідні

Телефон:

+38 (068) 940-58-98

E-mail

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Сайт

www.facebook.com/galanthus.galanthus.9

www.instagram.com/galanthusirpen

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить