Стоматологическая клиника «Посмішка»

Стоматологическая клиника «Посмішка»

Стоматологическая клиника «Посмішка»

Три роки тому в Бучі відкрилась стоматологічна клініка нового покоління «Посмішка» — сучасний медичний заклад, який вже завоював авторитет завдяки якості та доступності обслуговування. Серед пацієнтів клініки: народні артисти України, відомі письменники, діячі культури, оперні співаки, для яких гарна посмішка - невід'ємна складова сценічного іміджу. Але за потреби вирішити свої стоматологічні проблеми в «Посмішці» може будь-який житель нашого регіону і не тільки.

Кваліфіковані спеціалісти цієї клініки лікують усі стоматологічні захворювання. У «Посмішці» щоденно приймають різнопрофільні фахівцв: дитячий лікар, хірург, спеціаліст з художньої реставрації, лікар-парадонтолог, ортопед, імплантолог, гігієніст та ортодонт, за потреби можливий виклик до пацієнта додому.

Приємно дивує демократична цінова політика і постійно діюча система знижок.

Особливу увагу в клініц приділяють дітям. Для них створені усі необхідні умови: дитячий лікар шукає підхід до маленьких пацієнтів, перетворюючи прийом на гру із заохочувальними подарунками та демонстрацією мультфільмів.

Варто визначити, що стоматологічна клініка «Посмішка» оснащена всім необхідним, і що важливо, сучасним обаднанням. Є власний рентген-апарат, зубопротезна лабораторія і єдиний в регіоні апарат «Вектор» для лікування пародонтиту та пародонтозу.

Не забувають у «Посмішці» і про соціально незахищених людей. Цього року (з квітня по вересень) клініка брала участь у соціальній програмі, яка мала символічну назву — «Посміхнись». Всі лікарі примали дітей-сиріт абсолютно безкоштовно. Звісно, охочих вилікувати зуби виявилось чимало, та головне — діти ніяк не моли повірити, що взагалі нічого не потрібно платити.

Стильне оформлення інтер'єру холу, просторі кабінети для лікування, сучасна система вентиляції, кондиціювання, освітлення — все це з першого відвідування допомагає зануритись у ненав'язливу атмосферу комфорту. Для пацієнтів створюються найкращі умови і проводиться індивдуальна робота: кожен може обрати зручний час зустрічі з лікарем, залежно від власних планів і вільного часу.

Крім того, в стоматологічному центрі «Посмішка» завжди діє знижка для пенсіонерів, різноманітні вди сімейних знижок та безкоштовні консультації висококваліфікованих спеціалістів. Клініка працює з 8.00 до 20.00 години щоденно без вихідних.

Контактная информация:

Адрес:

г. Буча, пер. Комсомольский, 39

Запись не бесплатную консультацию по телефону:

+38 (097) 45-77-888
+38 (04597) 26-009

Клиника «Посмішка» на карте:

 

Комментарии   

 
0 # Светлана 03.12.2016 05:46
Все очень понравилось, в другой клинике в Ирпине поставили пломбу а через 3 года зуб начал болеть, боль была острая, приехала в Посмишку, меня сразу приняли, оказали первую помощь по обезбаливанию, сделали снимок а у меня уже начался воспалительный процесс на челюстную кость, удалили зубчик, ничего не почувствовала, врачи приятные люди, относятся к пациентам бережно, цены доступные, с Посмишкой не сравниться ни одна клиника, спасибо вам, пользуюсь только их услугами)))
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
 
 
-3 # Маша 02.05.2015 16:28
Выкачка денег. Пошла к одному врачу на консультацию за удаления сказал будет 320 грн. Записалась к другому так как первого не было в тот день. Удалили в итоге насчитали 500грн анастезию считают двойную, хотя ампулу открывали только одну. Но что ты уже скажешь если зуб удален и говорить не можно. Фу, мне вообще не понравилось и не советую никому. Реальных цен нету, выкачивают чем побольше.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
 
 
+3 # Алена 27.03.2015 11:07
Была на приеме у Александра Владимировича в "Посмішке", хороший доктор, внимательный, отлично поставил пломбу. Еще и старался развлечь беседой во время процедуры!) Приятно видеть нормальное человеческое отношение. Спасибо Вам!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить