Агентство недвижимости «САН»

Агентство недвижимости «САН»

«САН» на карте:

 

АН «САН» по праву займає п’єдестал стійкого лідера на ринку нерухомості Ірпінського краю. Успішна діяльність агенції завдяки найбагатшому досвіду в нашому регіоні створила репутацію надійного партнера для своїх клієнтів.

«САН» унікальний тим, що ми не пропонуємо Вам велику кількість різних варіантів, для того щоб справити враження «солідної компанії», ми вивчаємо ваші потреби, і тільки тоді пропонуємо варіанти, які Вам дійсно сподобаються.

Головна ціль нашого агентства надати клієнту якісну послугу, а згодом допомогти укласти договір купівлі-продажу нерухомості з найменшими ризиками та по найвигідніших цінах!

Команда спеціалістів компанії — більш як 40 професіоналів в сфері нерухомості, які об’єднані однією метою — збереження компанією лідируючої позиції на ринку і надання послуг найвищої якості. Віддані своїй справі, впевнені в своїх можливостях, маємо нестандартний підхід до вирішення поставлених задач. Ми спрямовані на досягнення успіху в усьому, за що беремося.

Послуги, що надає Агенція нерухомості «САН»:

  • Супроводження угод з купівлі, продажу, оренди нерухомості на первинному, вторинному ринку;
  • Допомога в оформленні кредиту. Страхові послуги;
  • Експертна оцінка об’єктів нерухомості;
  • Юридична допомога в сфері нерухомості:
  • Приватизація землі, розподіл та об’єднання земельних ділянок, виготовлення нових державних актів. Винесення межових знаків земельної ділянки в натуру.
  • Зміна цільового призначення земельних ділянок.
  • Узаконення самовільних прибудов до будинків, будівель та споруд, оформлення об’єктів незавершеного будівництва, введення закінчених об’єктів будівництва в експлуатацію.
  • Підготовка пакету документів для продажу квартир, будинків, земельних ділянок. Реєстрація цивільно-правових  договорів після укладення договорів купівлі-продажу нерухомості.
  • Надання усних консультацій стосовно оформлення об’єктів нерухомості.

Ми економимо Ваш час, виявляємо можливі ризики, сприяємо успішності і безпечності укладення угоди.

Ви бажаєте придбати житло або продати свою нерухомість? Звертайтесь! Ми з радістю допоможемо Вам!

Контактная информация:

Адрес:

г. Ирпень, ул. Грибоедова, 20

Отдел продаж:

+38 (067) 404-05-57
+38 (063) 687-76-34
+38 (04597) 62-421

Сайт:

http://san.in.ua

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить